BodyDetox24 ocena kliniczna 6
Elektrolity: potas (K+), sód (Na+) i magnez (Mg+2)

Głównym składnikiem preparatu oczyszczającym jelita jest sól gorzka (siarczan magnezu). Sól ta nie jest wchłaniana z przewodu pokarmowego, a jedynie przechodzi przez jelita gromadząc wodę w jelicie grubym, rozpulchnia twardą masę kałową, ułatwiając jej wydalenie. Wykazuje ona działanie przeczyszczające o charakterze osmotycznym. Działnie przeczyszczające może być różnie nasilone w zależności od indywidualnej reakcji osoby. Działanie soli gorzkiej zostało szerzej opisane w na stronie przedstawiającej skład preparatu BodyDetox24. Poza tym łagodne działanie przeczyszczające może wykazywać zawarty w prepracie ksylitol.

Jon w surowicy krwi Przed kuracją Po kuracji Norma
Potas (K+) 4,4 mmol/L 4,3 mmol/L 3,6 - 5,0 mmol/L
Sód (Na+) 140 mmol/L 139 mmol/L 137 - 145 mmol/L
Magnez (Mg+2) 0,87 mmol/L 0,86 mmol/l 0,71 - 0,94 mmol/L


kliknij na wykres, jeśli chcesz go powiększyć.

Po kuracji prepartatem BodyDetox24 nie obserwowano zmian w poziomach sodu i potasu surowicy krwi. Istotnym składnikiem preparatu jest siarczan magnezu (sól gorzka). Sól ta nie jest wchłaniana z przewodu pokarmowego. Nie stwierdzono wpływu stosowania preparatu na poziomy magnezu w surowicuy krwi. Wyniki potwierdzają, że kuracja BodyDetox24 jest bezpieczna w użyciu i nie powoduje zaburzeń elektrolitowych.

poprzednia strona -- ocena kliniczna -- następna strona
Bezpośrednie przejście na wybraną stronę oceny klinicznej preparatu:
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11]
 
Uwaga! Przedstawiony powyżej preparat jest suplementem diety. Nie należy rozumieć, że może on zapobiegać lub leczyć jakiekolwiek choroby. Powyższe treści nie odwołują się do takich jego właściwości.