BodyDetox24 - sposób użycia

W pięciu prostych krokach do skutecznego oczyszczenia. Ważne jest zachowanie poniższego harmonogramu podczas oczyszczania. Godziny są podane przykładowo i początek kuracji można zmienić, jednak ważnym jest, aby zachować podane odstępy czasowe.

Dwie ważne informacje:

Smak — BodyDetox24 ma silnie gorzki smak. Jest tak dlatego, że zawiera znaczną ilość soli gorzkiej (siarczanu magnezu) oraz wiele ekstraktów roślinnych. Wszystkie te składniki naturalnie posiadają intensywnie gorzki smak. Jeśli jest on nie do zaakceptowania to najlepiej można go złagodzić poprzez dodanie soku z cytryny i jeśli potrzeba można dosłodzić za pomocą → Stevii.

Rozpuszczalność — BodyDetox24 zawiera dużo ekstraktów roślinnych, które są albo słabo rozpuszczalne lub są całkowicie nierozpuszczalne w wodzie. Dlatego po dodaniu proszku BodyDetox24 do wody należy dobrze wymieszać, tak aby powstała zawiesina i wypić od razu.

Na przykład pierwszy dzień wieczorem:

Wieczorem, pomiędzy godz. 18-stą a 20-stą zmieszaj zawartość pierwszej saszetki BodyDetox24 z dużą szklanką przegotowanej wody (200 - 250 ml) i szybko wypij.

Dokładnie w 2 godziny po wypiciu pierwszej saszetki BodyDetox24, powtórz procedurę: zmieszaj zawartość drugiej saszetki BodyDetox24 z dużą szklanką przegotowanej wody i szybko wypij.

W pół godziny po wypiciu drugiej saszetki udaj się na spoczynek do łóżka. Postaraj się pójść do łóżka nie później niż 22:30 tak, aby zapewnić organizmowi właściwy odpoczynek. Tuż przed udaniem się do łóżka należy wypić 150 – 200 ml ciepłej (letniej), przegotowanej wody. Staraj się spać leżąc na plecach i spędzić tę noc spokojnie.

Na przykład następny dzień rano:

O godzinie 6:00 lub 7:00 powtórz tę samą procedurę jak powyżej, tj. zmieszaj zawartość trzeciej saszetki BodyDetox24 z dużą szklanką przegotowanej wody i szybko wypij.

Dokładnie w 2 godziny po wypiciu pierwszej porannej saszetki BodyDetox24, powtórz procedurę: zmieszaj zawartość czwartej saszetki BodyDetox24 z dużą szklanką przegotowanej wody i wypij.

W czasie kuracji najlepiej powstrzymać się od przyjmowania ciężkostrawnych pokarmów. Po przyjęciu pierwszej torebki BodyDetox24 zaleca się nie przyjmować zimnych (prosto z lodówki) płynów. W przypadku pragnienia najlepiej jest pić ciepłą, przegotowaną wodę. Po przyjęciu ostatniej (czwartej) torebki BodyDetox24, należy pić ciepłą wodę przez resztę dnia. Lekki posiłek najlepiej zjeść po południu lub wieczorem (pomiędzy 16:00 a 18:00), unikając pokarmów smażonych, duszonych, ciężkostrawnych, alkoholu. U niektórych osób może wystąpić lekki efekt przeczyszczający. Z tego powodu najlepiej jest przeprowadzenie oczyszczania w ciągu weekendu lub w dni wolne od pracy.

Kuracji oczyszczjącej BodyDetox24 nie należy stosować zbyt często. Najlepiej jest powtarzać ją nie częściej niż co 2 - 3 miesiące. Kuracja jest przeznaczona przede wszystkim dla osób zdrowych.
W przypadku, gdyby kurację oczyszczjącą BodyDetox24 chciała przeprowadzić osoba z jakimiś poważniejszymi problemami zdrowotnymi, powinna ona przed kuracją skonsultować się z lekarzem.


 
Uwaga! Przedstawiony powyżej preparat jest suplementem diety. Nie należy rozumieć, że może on zapobiegać lub leczyć jakiekolwiek choroby. Powyższe treści nie odwołują się do takich jego właściwości.