BodyDetox24

suplement diety
Proszek w saszetce do sporządzania wodnej zawiesiny
UWAGI

Nie stosować w przypadku alergii na składniki ani po upływie daty minimalnej trwałości, która znajduje się na krótkim boku pudełka, obok kodu paskowego.

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej.

Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Preparat może być przyjmowany przez wegan oraz wegetarian.

W czasie kuracji najlepiej powstrzymać się od przyjmowania ciężkostrawnych pokarmów. Po przyjęciu pierwszej torebki BodyDetox24 zaleca się nie przyjmować zimnych (prosto z lodówki) płynów. W przypadku pragnienia najlepiej jest pić ciepłą, przegotowaną wodę. Po przyjęciu ostatniej (czwartej) torebki BodyDetox24, należy pić ciepłą wodę przez resztę dnia. Lekki posiłek najlepiej zjeść po południu lub wieczorem (pomiędzy 16:00 a 18:00), unikając pokarmów smażonych, duszonych, ciężkostrawnych, alkoholu. U niektórych osób może wystąpić lekki efekt przeczyszczający. Z tego powodu najlepiej jest przeprowadzenie oczyszczania w ciągu weekendu lub w dni wolne od pracy.

Kuracji oczyszczjącej BodyDetox24 nie należy stosować zbyt często. Najlepiej jest powtarzać ją nie częściej niż co 2 - 3 miesiące. Kuracja jest przeznaczona przede wszystkim dla osób zdrowych.
W przypadku, gdyby kurację oczyszczjącą BodyDetox24 chciała przeprowadzić osoba z jakimiś poważniejszymi problemami zdrowotnymi, powinna ona przed kuracją skonsultować się z lekarzem.

Uwaga! Przedstawiony powyżej preparat jest suplementem diety. Nie należy rozumieć, że może on zapobiegać lub leczyć jakiekolwiek choroby. Powyższe treści nie odwołują się do takich jego właściwości.

Podmiot odpowiedzialny: Phytomedica Polska, ul. Królowej Marysieńki 9 lok. 2, 02-954 Warszawa, tel.: 22 550 60 30, info@phytomedica.pl, phytomedica.pl.
BodyDetox24 jest znakiem zastrzeżonym przez Phytomedica Polska.

 
Uwaga! Przedstawiony powyżej preparat jest suplementem diety. Nie należy rozumieć, że może on zapobiegać lub leczyć jakiekolwiek choroby. Powyższe treści nie odwołują się do takich jego właściwości.